Open Procurement Albania

Ndertim Depo uji Daias 200 m³(Punime B/A i Depos 200 m³ instalime hidraulike)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tiranė
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Tenderit Ndertim Depo uji Daias 200 m³(Punime B/A i Depos 200 m³ instalime hidraulike)
Nr. Reference REF-52055-10-05-2016
Vlera / Fondi Limit 5 081 300,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 19-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues IGOR ELEKTRIK & KOLA INVEST
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGOR ELEKTRIK - KOLA INVEST
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 795 344,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5754413
  Data e lidhjes sė kontratės 11-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 45 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.44 - DT.07-11-2016
  Lidhja e Kontratės NR.46 DT.21-11-2016

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data