Open Procurement Albania

Blerje materiale tė nevojshme pėr Arkivėn Qėndrore dhe Arkivat e Drejtorive Rajonale

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Blerje materiale tė nevojshme pėr Arkivėn Qėndrore dhe Arkivat e Drejtorive Rajonale
Nr. Reference REF-17347-04-09-2019
Vlera / Fondi Limit 44 948 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_Kontrates.docx
  PROCEDURĖ_e_HAPUR_MALLRA.docx
  Fletepalosje A4 3 kolona per cdo krah.pdf
  Specifikime OSHEE ok--SKICAT 1-12.pdf
  20x21 palosje ne mes.pdf
  15-18.pdf

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data