Open Procurement Albania

Loti i I-rė: Blerje gazoil pėr automjete;

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Autoritet Prokurues Sh.A Posta Shqiptare
Objekti i Tenderit Loti i I-rė: Blerje gazoil pėr automjete;
Nr. Reference REF-34594-08-30-2019
Vlera / Fondi Limit 54 326 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Kastrati sh.a & Kastrati sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kastrati sh.a - Kastrati sh.p.k
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 54 326 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 65191500
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2019
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates KARBURANT.doc
  Njoftimi i kontrates KARBURANT.doc
  DOKUMENTA TENDERI KARBURANT 2019.doc
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data