Open Procurement Albania

Transporti i punonjesve te Tec Vlore sh.a

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
Objekti i Tenderit Transporti i punonjesve te Tec Vlore sh.a
Nr. Reference REF-46590-12-20-2019
Vlera / Fondi Limit 1 390 662,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 03-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues FJOIG
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FJOIG
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 385 748,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1662897.6
  Data e lidhjes sė kontratės 20-01-2020
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  Transporti i punonjesve te TEC Vlore sh.a

  Institucioni Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
  Autoritet Prokurues Termocentrali Vlore sh.a
  Objekti i Tenderit Transporti i punonjesve te TEC Vlore sh.a
  Nr. Reference REF-44594-11-22-2019
  Vlera / Fondi Limit 1 390 662,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-11-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-12-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-12-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data