Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Fiderit 2 Varibop 10 kV, N/Stacioni 35/10/6 kV, Cakran, si dhe rikonstruksioni i kabinave 10/04 kV dhe linjave TU 0.4 kV te tyre

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Fier
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Fiderit 2 Varibop 10 kV, N/Stacioni 35/10/6 kV, Cakran, si dhe rikonstruksioni i kabinave 10/04 kV dhe linjave TU 0.4 kV te tyre
Nr. Reference REF-70978-09-08-2020
Vlera / Fondi Limit 63 138 109,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-09-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-10-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-10-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues “ REAL” shpk
“ EN-EL” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ REAL” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 59,018,017
  Data e shpalljes se fituesit 11-11-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 70.821.620
  Data e lidhjes se kontrates 05-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ EN-EL” shpk, për këto arsye:
  - Nuk u paraqit per dorezimin e monstrave.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.03 - Dt.11-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data