Open Procurement Albania

"Blerje e matësave të ujit dhe rakorderive plotësuese të tyre” – Marrëveshje Kuadër me një operator ekonomik, ku të gjitha kushtet janë të përcaktuara me afat 12 muaj.

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Lushnje
Autoritet Prokurues Sh.A Ujësjelles Kanalizime Lushnje
Objekti i Tenderit "Blerje e matësave të ujit dhe rakorderive plotësuese të tyre” – Marrëveshje Kuadër me një operator ekonomik, ku të gjitha kushtet janë të përcaktuara me afat 12 muaj.
Nr. Reference REF-91857-03-30-2021
Vlera / Fondi Limit 12 575 167,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data