Open Procurement Albania

Sherbimi i ruajtjes se objekteve me roje private

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i Tenderit Sherbimi i ruajtjes se objekteve me roje private.
Fondi i Marrveshjes Kuader (per 24 muaj) - 20,015,540 (njezet milion e pesembedhjete mije e peseqind e dyzet) lekė pa TVSH ; Fondi planifikuar per vitin e pare 12 muaj me 10,007,270 leke pa tvsh; dhe per vitin e dyte me 10,007,270 leke pa tvsh; Kontrata do te lidhet per cdo vit sipas fondit te miratuar.
Nr. Reference REF-06170-02-04-2019
Vlera / Fondi Limit 20 015 540,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues UEVI -2015
Eurogjici-Security
Bahiti -G
Kumria 1
Nazeri 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19,836,259.90 
  Data e shpalljes sė fituesit 08-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pėrgjigje me vendim te K.P.P. 289/2019 date 17.05.2019.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Te skualifikoje oferten e operatorit ekonomik ““Eurogjici-Security”” sh.p.k
  Operatori nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kerkesave per kualifikim sic kerkohen ne shtojcat e DT.

  2. Te skualifikoje oferten e operatorit ekonomik ““Bahiti-G”” sh.p.k :
  Operatori nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kerkesave per kualifikim sic kerkohen ne shtojcat e DT.

  3. Te skualifikoje oferten e operatorit ekonomik “UEVI-2015” sh.p.k :
  Operatori nuk ka arritur te paraqese dokumentacion te plote dhe te sakte per te deshmuar plotesimin e te gjithe kerkesave per kualifikim sic kerkohen ne shtojcat e DT.

  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  MBĖSHTETĖS
  USAID

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data