Open Procurement Albania

Loti 1 “Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Ministrinë e Drejtësisë”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Ministria e Drejtesise
Objekti i Tenderit Loti 1 “Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Ministrinë e Drejtësisë”
Nr. Reference REF-35222-07-04-2022
Vlera / Fondi Limit 3 873 140,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 25-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “VILNIK MOTORS” SHPK
2. “SERVIS - AUTO 2000” SHPK
3. “ALSTEZO” SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SERVIS - AUTO 2000
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 769 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-35222-07-04-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data