Open Procurement Albania

Blerje pajisje laboratori për Autoritetin Kombëtar të Ushqimit

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Autoriteti Kombetar i Ushqimit
Objekti i Tenderit Blerje pajisje laboratori për Autoritetin Kombëtar të Ushqimit
Nr. Reference REF-43070-09-23-2022
Vlera / Fondi Limit 46 795 767,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1) “KRIJON” SH.P.K
2) “ISOMETRIC” SH.P.K
3) “GAMMA” SH.P.K
4) “MEDFAU” SH.P.K
5) “ALMEDICAL” SH.P.K

Jane identifikuar si te suksesshem operatoret ekonomike te meposhtëm me keto vlera perkatese:
1) “KRIJON” SH.P.K - 26,789,000 Leke
2) “ISOMETRIC” SH.P.K - 29,028,300 Leke
3) “GAMMA” SH.P.K - 29,000,000 Leke
4) “MEDFAU” SH.P.K - 36,912,259 Leke
5) “ALMEDICAL” SH.P.K -40,500,000 Leke
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 12-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Blerje pajisje laboratori për Autoritetin Kombëtar të Ushqimit 60 (gjashtëdhjetë) ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga operatori ekonomik “GAMMA” SH.P.K , me objekt modifikimin e dokumentave te tenderit.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve për kualifikim "
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem
  Formular Ankese

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data