Open Procurement Albania

Loti I “Sigurimi i jetës për komisionerët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
Objekti i Tenderit Loti I “Sigurimi i jetës për komisionerët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit"
Nr. Reference REF-40429-09-01-2022
Vlera / Fondi Limit 1 392 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 19-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“SIGAL LIFE UNIQA GROUP AUSTRIA” SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL LIFE UNIQA GROUP AUSTRIA SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 380 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati i shërbimeve do te jete nga momenti i nënshkrimit te kontratës deri në përfundimin e afatit 12 (dymbëdhjetë) Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Njoftimit te Kontrates: Buletini Nr. 122 datë 6 Shtator 2022
  Buletini i Njoftimit te Fituesit: Buletini Nr. 135 datë 3 Tetor 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data