Open Procurement Albania

"Blerje automjete për Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit"

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit
Objekti i Tenderit "Blerje automjete për Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit"
Nr. Reference REF-56258-01-18-2023
Vlera / Fondi Limit 27 137 499,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-01-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-02-2023
Data e mbajtjes se tenderit 03-02-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“PORCHE ALBANIA” SH.P.K
2.“ALBANIAN MOTOR COMPANY” SH.P.K
3.“CLASSIC” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • PORSCHE ALBANIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 22 620 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-02-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 (nëntëdhjetë ditë) nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data