Open Procurement Albania

Loti 4 “Sigurimi KASKO i mjeteve motorike për Komandën e Forcës Tokësore”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Komanda e Forcës Tokësore
Objekti i Tenderit Loti 4 “Sigurimi KASKO i mjeteve motorike për Komandën e Forcës Tokësore”
Nr. Reference REF-65050-04-05-2023
Vlera / Fondi Limit 148 420,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 06-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 26-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Ne zbatim te pikes b), te nenit 98 te Ligjit Nr.162/2020 ku percaktohet se:
  “...ne procedurat me nje faze nuk eshte dorezuar asnje oferte e pershtatshme...”
  Shenime Buletini i Anulimt te Procedures: Buletini Nr. 47 datë 29 Maj 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-65050-04-05-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data