Open Procurement Albania

Blerje Pjesë Këmbimi

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Reparti Ushtarak nr.1040 (ROS), Zall-Herr
Objekti i Tenderit Blerje Pjesë Këmbimi
Nr. Reference REF-79364-09-08-2023
Vlera / Fondi Limit 43 080 116,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 11-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 11-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “AUTO MANOKU” SH.P.K
2. “ALSTEZO” SH.P.K
3. “SPARKLE 32” SH.P.K
4. “POWER INDUSTRIES” SH.P.K
5. “AUTO JAPAN” SH.P.K
6. “KADIU” SH.P.K
7. “VIBTIS” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “AUTO MANOKU” SH.P.K
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 685 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 (njëzetë e katër) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-79364-09-08-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data