Open Procurement Albania

BLERJE ORENDI DHE PAJISJE ZYRASH PER IEVP POJSKË

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar te gjithe operatoret pjesemarres ne gare me oferte me te ulet se oferta fituese

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Rezervave Materiale te Shtetit
Objekti i Tenderit BLERJE ORENDI DHE PAJISJE ZYRASH PER IEVP POJSKË
Nr. Reference REF-86464-11-06-2023
Vlera / Fondi Limit 10 404 542,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1.“RO-AL” SH.P.K.
2.“BOLT” SH.P.K.
3.“BUNA” SH.P.K.
4.“ERALD” SH.P.K.
5. “ERZENI/SH” SH.P.K.
6.“MUÇA” SH.P.K.
7.“SHAGA” SH.P.K.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 481 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-01-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Për Institucionin e Ekzekutimit të Vendimeve Penale Pojskë me afat të marrëveshjes kuadër 12 (dymbëdhjetë) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  - “RO-AL” SHPK , per arsye:
  - nuk plotëson kriterin e përcaktuar në pikën 2.2.2, seksioni 2.2 “Kapaciteti ekonomik dhe financiar” i Kritereve të Veçanta të Kualifikimit, pasi nuk ka paraqitur kopje te certifikuara te bilanceve te viteve 2020, 2021 dhe 2022.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-86464-11-06-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem ne Marreveshjen Kuader (paraprak)

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data