Open Procurement Albania

Loti I. “Blerje Buke gruri dhe Simite”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti I. “Blerje Buke gruri dhe Simite”
Nr. Reference REF-93304-01-17-2024
Vlera / Fondi Limit 1 784 174,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 19-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “4 S” SHPK
2. “K A D R A” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 4 S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 537 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Me afat të marrëveshjes kuadër 2 (dy) vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “K A D R A” SHPK, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur Raport/Fletë Analizë për treguesit fiziko-kimik te percaktuar ne specifikimet teknike sipas shtojces 5 të DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-93304-01-17-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data