Open Procurement Albania

Loti II “Blerje goma për automjete”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti II “Blerje goma për automjete”
Nr. Reference REF-96113-02-22-2024
Vlera / Fondi Limit 14 736 558,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 23-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “TIRES-R” SH.P.K
2. “ANDI HAMO” SH.P.K
3. “SPARKE 32” SH.P.K
4. “GAJD COMPANY” SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “TIRES-R” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 600 075,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates me afat të marrëveshjes kuadër 2 (dy) vite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “ANDI HAMO” SH.P.K, per arsye:
  -Nuk plotëson kërkesat e pikës 1, germa a) të Kritereve të Përgjithshme për Kualifikim Shtojca 7 e DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-96113-02-22-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data