Open Procurement Albania

Blerje Detergjentë për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar te gjithe operatoret pjesemarres ne gare me oferte me te ulet se oferta fituese

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve
Objekti i Tenderit Blerje Detergjentë për Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve
Nr. Reference REF-96420-02-26-2024
Vlera / Fondi Limit 39 951 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 13-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “ATLANTIK 3” SH.P.K
2. “MALVINA VISOKA” PF
3. “AN & RA” SH.P.K
4. “EURO MEGA 2010” SH.P.K
5. “BESIM KAMBERI” PF
6. “MURATI-D” SH.P.K
7. “GET KLIN” SH.P.K
8. “ANBIM”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “MALVINA VISOKA” PF
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 33 750 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 (njëzetë e katër muaj)
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “ANBIM” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur flete analizat
  -Nuk ka paraqitur skedat teknike
  -Nuk ka paraqitur pune te ngjashme
  -Ka paraqitur mostra të parregullta

  2. “BESIM KAMBERI” PF, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur skedat teknike
  -Nuk ka paraqitur pune te ngjashme

  3. “EUROMEGA 2010 ” sh.p.k, per arsye:
  -Ka paraqitur dy oferta ekonomike

  4. “ATLANTIK ” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.
  -Nuk ka paraqitur mostrat e produkteve

  5. “GET KLIN” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike.

  6. “MURATI-D” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentin mbi xhiron vjetore
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Nuk kane paraqitur oferte ekonomike operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “ATLANTIK 3” SH.P.K
  2. “GET KLIN” SH.P.K
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-96420-02-26-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data