Open Procurement Albania

LOTI 3 “Riparim dhe mirëmbajtje autoambulancash dhe automjetesh për Spitalin Universitar të Traumës”

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit LOTI 3 “Riparim dhe mirëmbajtje autoambulancash dhe automjetesh për Spitalin Universitar të Traumës”
Nr. Reference REF-96647-02-27-2024
Vlera / Fondi Limit 19 974 800,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “VILNIK MOTORS” sh.p.k
2. “Besnik Meçi” p.f
3. “SERVIS - AUTO 2000” sh.p.k
4. “ALSTEZO” sh.a
5. “Auto Manoku Servis” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VILNIK MOTORS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 689 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Kohëzgjatja e kontratës/marrëveshjes kuadër ose afati për zbatimin e saj: Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-96647-02-27-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data