Open Procurement Albania

Furnizim vendosje, montim,kolaudim kondicionerë Inverter për Agjencinë e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Furnizim vendosje, montim,kolaudim kondicionerë Inverter për Agjencinë e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes
Nr. Reference REF-96769-02-28-2024
Vlera / Fondi Limit 3 770 808,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues 1. “ATOM” sh.p.k
2. “GSM KLIMAIRE” sh.p.k
3. “COMFORT” sh.p.k
4. “SULOLLARI-KLIMA” sh.p.k
5. “BEST-TECH AL 2000” sh.p.k
6. “BUDIAG CLIMA” sh.p.k
7. “AED SOLUTION” sh.p.k
8. “LOGOMEKANIKA” sh.p.k
9. “UNI - KLIMA” sh.p.k
10. “STE-LA 2000” sh.p.k
11. “BEST AIR TECH” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ATOM” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 274 280,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 45 (Dyzetë e pesë) ditë.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. BEST AIR TECH sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka dorezuar asnje dokument Ligjor, Teknik, dhe Ekonomik
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data