Open Procurement Albania

Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Riparim dhe mirëmbajtje automjetesh për Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë
Nr. Reference REF-89406-03-09-2021
Vlera / Fondi Limit 12 150 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 02-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “VILNIK MOTORS” SHPK
2. “ALSTEZO” SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VILNIK MOTORS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 207 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave me përfundim deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Ka marrë përgjigje nga organi qendror blerës më datë: 26.04.2021. Ka marrë përgjigje nga organi qendror blerës më datë: 19.05.2021
  Ka marrë përgjigje nga Komisioni i Prokurimit Publik më datë: protokolluar me tonën 02.09.2021
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia E Blerjeve Të Përqendruara REF-89406-03-09-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data