Open Procurement Albania

Blerje automjete për Autoritetin Kombëtar për Sigurinë dhe Emergjencat në Minierea (AKSEM)

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Blerje automjete për Autoritetin Kombëtar për Sigurinë dhe Emergjencat në Minierea (AKSEM)
Nr. Reference REF-10851-11-09-2021
Vlera / Fondi Limit 4 843 377,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “AUTO KRASNIQI” SHPK
2. “CLASSIC” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “AUTO KRASNIQI” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 90 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data