Open Procurement Albania

Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresimi i sigurise rrugore ne akset e Jugut, (loti 3) vazhdimi

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Permiresimi rifreskimi sinjalistikes Vertikale/Horizontale ne akset Kombetare dhe permiresimi i sigurise rrugore ne akset e Jugut, (loti 3) vazhdimi
Nr. Reference REF-34136-08-22-2019
Vlera / Fondi Limit 166 278 127,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-08-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 24-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues I.D.K Konstruksion & Erald –G

R.S.M & INERTI” & AVE CONSULTING & TAULANT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • I.D.K Konstruksion - Erald –G
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 129,696,939.38
  Data e shpalljes se fituesit 03-12-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 155636327.26
  Data e lidhjes se kontrates 03-12-2019
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa .
  Ka marre pergjigje date 09.10.2019 nga Autoriteti Kontraktor dhe me vendim te KPP -se nr. 748/2019,date 25.11.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Erald –G viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Erald –G viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Erald –G viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Erald –G viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Nr.49 - Dt.10-12-2019
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.16-12-2019
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime te KPP
  Termat e References
  Sqarime per DST.

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data