Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Ndërtim i Urës së Zemblakut, Urës së Kaludhit, Urës së Dragotit, Urës së Leklit..

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Ndërtim i Urës së Zemblakut, Urës së Kaludhit, Urës së Dragotit, Urës së Leklit..
Nr. Reference REF-44482-11-21-2019
Vlera / Fondi Limit 1 738 186,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 03-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. ERALD-G sh.p.k
2. A&E ENGINEERING Sh.p.k
3. D&C Partners shpk & NET-GROUP shpk
4. HE&SK 11 sh.p.k & 6D-PLAN sh.p.k
5. DERBI-E Sh.p.k
6. PNI-2001 & G&K & ARCHISPACE Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E Engineering SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,549,042.07
  Data e shpalljes se fituesit 02-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje date 20.122019. KPP vendim nr. 39/2020 date 27.01.2020.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomikë të mëposhtëm:

  1. “ERALD-G” shpk:
  Ne zbatim të vendimit nr. nr.39/2020 , date 27.01.2019 te Komisionit Prokurimit Publik pika 2 e ketij vendimi “ Autoriteti Kontraktor te anulloje vendimin e KVO-së mbi kualifikimin e operatorit ekonomik “Erald – G” duke e skualifikuar atë”. Komisioni i Vleresimit te Ofertave beri skualifikimin e operatorit ekonomik “Erald – G”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E Engineering SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Autoriteti Rrugor Shqiptar REF-44482-11-21-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 8 datë 02 Mars 2020
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Apelime dhe Vendime te KPP
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data