Open Procurement Albania

“Studim projektim. Rehabilitim dhe masa inxhinierike rruga e Spillese”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Studim projektim. Rehabilitim dhe masa inxhinierike rruga e Spillese”
Nr. Reference REF-66862-07-27-2020
Vlera / Fondi Limit 826 487,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit te Tenderit 20-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 31-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Në fazën e parë të procedurës së kufizuar dhe me negocim me shpallje paraprake të njoftimit kualifikohen më pak se 2 kandidatë.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  “Studim projektim. Rehabilitim dhe masa inxhinierike rruga e Spillese”

  Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Objekti i Tenderit “Studim projektim. Rehabilitim dhe masa inxhinierike rruga e Spillese”
  Nr. Reference REF-69084-08-19-2020
  Vlera / Fondi Limit 826 487,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Shërbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 28-07-2020
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-08-2020
  Data e mbajtjes se tenderit 10-08-2020
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Në fazën e parë të procedurës së kufizuar dhe me negocim me shpallje paraprake të njoftimit kualifikohen më pak se 2 kandidatë.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data