Open Procurement Albania

Studim projektim rruga Kardhiq-Delvine Loti 8 (rishikimi dhe plotesimi i sinjalistikes dhe sistemimi i skarpatave nga Loti 1 deri ne lotin 6) dhe ndertimi i rruges lidhese Shijan - Ura e Gajdarit dhe rehabilitimi i segmentit rrugor Shijan - Delvine.”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Studim projektim rruga Kardhiq-Delvine Loti 8 (rishikimi dhe plotesimi i sinjalistikes dhe sistemimi i skarpatave nga Loti 1 deri ne lotin 6) dhe ndertimi i rruges lidhese Shijan - Ura e Gajdarit dhe rehabilitimi i segmentit rrugor Shijan - Delvine.”
Nr. Reference REF-70114-08-27-2020
Vlera / Fondi Limit 30 759 512,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-08-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues Lista e operatorëve ekonomikë të kualifikuar në përfundim të fazës së parë të procedurës :

1. GJEOKONSULT &CO”
2. ILLYRIAN CONSULTING ENGINEERS
3. A & E ENGINEERING
4. INFRAKONSULT
5. C.E.C Group
6. “AVE” & A.L.T.E.A GEOSTUDIO 2000” & “TAULANT”
7. SEED CONSULTING & ATELIER 4
8. “I RI” &“ARCHISPACE”&“SPHAERA”
9. “PNI -2001” & “D&C PARTNERS” “G&K” & “UTS-01”

Pjesëmarrës në fazen e dyte:
1. “GJEOKONSULT &CO” :
2. “A & E ENGINEERING”
3. “INFRAKONSULT
4. “C.E.C Group
5. “AVE” & A.L.T.E.A GEOSTUDIO 2000” & “TAULANT”
6. “SEED CONSULTING & ATELIER 4
7. “PNI -2001” & “D&C PARTNERS” “G&K” & “UTS-01”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A V E CONSULTING - A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 - TAULANT SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27,077,346
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore te skualifikuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A V E CONSULTING viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A V E CONSULTING viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A V E CONSULTING viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A V E CONSULTING viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TAULANT SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TAULANT SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TAULANT SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TAULANT SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 111 datë 1 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data