Open Procurement Albania

“Ndërtimi i rrugës së fshatit Senicë dhe lidhja me rrugën Kardhiq - Delvinë”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Ndërtimi i rrugës së fshatit Senicë dhe lidhja me rrugën Kardhiq - Delvinë”
Nr. Reference REF-06134-09-22-2021
Vlera / Fondi Limit 165 480 550,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. FLED
2. “SHKELQIMI 07”
3. ALB - STAR
4. KOLA INVEST & NDREGJONI
5. ALBA KONSTRUKSION
6. B93 II & Shendelli & B-93
7. BE - IS SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KOLA INVEST - NDREGJONI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 111 779 531,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 134135437
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “FLED” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokument në sistemin elektronik të prokurimeve që provon përmbushjen e kërkesave te autoritetit kontraktor.
  2. “SHKELQIMI 07” SHPK, për këto arsye:
  - Licenca e paraqitur nga Projektuesi i Punimeve nuk përmban kategoritë e kërkuara në DST
  - Licenca e paraqitur nga Operatori Ekonomik nuk përmban kategorinë e kërkuar në DST : NS-18/C ( Punime Topogjeodezike)
  3. “ALB - STAR” SHPK, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur 1 (një) Inxhinier Topograf të kërkuar për zbatimin e kontratës.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOLA INVEST viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOLA INVEST viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOLA INVEST viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KOLA INVEST viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJONI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJONI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJONI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NDREGJONI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 167 datë 22 Nëntor 2021
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data