Open Procurement Albania

“Supervizion Punimesh Ndërtim i rrugës se fshatit Senicë dhe lidhja me rrugën Kardhiq - Delvinë”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion Punimesh Ndërtim i rrugës se fshatit Senicë dhe lidhja me rrugën Kardhiq - Delvinë”
Nr. Reference REF-07761-10-11-2021
Vlera / Fondi Limit 1 435 973,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. "DRICONS"
2. 47 EK 79 & ILIRIADA P.K.S & ERALD-G
3. ZENIT&CO” + KLODIODA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "DRICONS"
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 311 689,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1574027
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 192 datë 31 Dhjetor 2021
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data