Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Plotësimi I punimeve dhe rrugët lidhëse në Unazën Lindore Loti 2”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Plotësimi I punimeve dhe rrugët lidhëse në Unazën Lindore Loti 2”
Nr. Reference REF-15437-12-16-2021
Vlera / Fondi Limit 9 121 653,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. A & E ENGINEERING sh.p.k
2. “GR ALBANIA” SHPK
3. “C.E.C GROUP” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 910 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10 692 000
  Data e lidhjes se kontrates 09-03-2022
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 26 datë 28 Shkurt 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 36 datë 23 Mars 2022
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data