Open Procurement Albania

Loti 6 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor K/Podgorie - K/Liqenas me gjatësi 19.6 km”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Loti 6 “Mirëmbajtje rutinë dhe dimërore e segmentit rrugor K/Podgorie - K/Liqenas me gjatësi 19.6 km”
Nr. Reference REF-15899-12-20-2021
Vlera / Fondi Limit 4 243 760,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. VASHTEMIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vashtemia SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 235 364,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5082436
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së kontratës Nr. 1 datë 10 Janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Vashtemia SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Vashtemia SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Vashtemia SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Vashtemia SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data