Open Procurement Albania

“Supervizion punimesh Mbrojtje lumore nga km 9+040 deri në km 9+240 në aksin Milot Morinë”

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit “Supervizion punimesh Mbrojtje lumore nga km 9+040 deri në km 9+240 në aksin Milot Morinë”
Nr. Reference REF-64445-03-31-2023
Vlera / Fondi Limit 2 965 676,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 14-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. A V E CONSULTING
2. HYDROWATER-ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYDROWATER-ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 600 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3180000
  Data e lidhjes se kontrates 14-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 9 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 64 datë 24 Korrik 2023
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data