Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Nderhyrje emergjence ne km 5+500 dhe km 13+000, rehabilitimi i argjinaturave te Perroit te Thate ne segmentin Dedaj-Boge

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Nderhyrje emergjence ne km 5+500 dhe km 13+000, rehabilitimi i argjinaturave te Perroit te Thate ne segmentin Dedaj-Boge
Nr. Reference REF-75610-07-20-2023
Vlera / Fondi Limit 1 890 697,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 01-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. BOE “HTS COMPANY & HE & SK 11”
2. “S&L STUDIO”
3. BOE ERSI/M & A.SH. Engineering”
4.“STUDIO SERVICES D&S”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “S&L Studio” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 890 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2268000
  Data e lidhjes se kontrates 02-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. BOE ERSI M dhe A.SH. Engineering, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur deshmi per pervoje te meparshme
  -Nuk disponon personelin kryesor

  2. STUDIO SERVICES D S, per arsye:
  -Nuk ka plotesuar sigurimin e ofertes
  -Ka deklaruar stafin teknik, por jane te angazhuar ne nje kontrate tjeter.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 84 datë 9 Tetor 2023
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data