Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Riveshje dhe sistemim asfaltim nyja Shkozet mbikalimi Plepa

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Riveshje dhe sistemim asfaltim nyja Shkozet mbikalimi Plepa
Nr. Reference REF-75634-07-20-2023
Vlera / Fondi Limit 1 346 516,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 01-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 javë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Më datë 14.08.2023 pranë Komisionit të Prokurimit Publik, është dorëzuar ankesa e bashkimit të operatorëve ekonomikë “GB Civil Engineering” SHPK & “Margarita Kodra” PF dhe objekti i ankesës lidhet me vendimmarrjen e Komisionit të Vlerësimit të Ofertave mbi skualifikimin e ofertës të paraqitur nga bashkimi i operatorëve ekonomikë ankimues “GB Civil Engineering” SHPK & “Margarita Kodra” PF
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formular Ankimimi Nr. 1993/2

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data