Open Procurement Albania

Rikonstruksion i godines se Arkives se ARRSH-se, prane Drejtorise se Rajonit Qendror Tirane

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i godines se Arkives se ARRSH-se, prane Drejtorise se Rajonit Qendror Tirane
Nr. Reference REF-80859-09-21-2023
Vlera / Fondi Limit 17 644 537,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues 1. BOE “S P E K T R I” & “J O G I”
2. “T & XH” SHPK
3. “NIKA” SHPK
4. “ASI-2A CO” SHPK
5. “LLAZO” SHPK
6. “LIS KONSTRUKSION” SHPK
7. “INA” SHPK
8. BOE “MF INVEST GROUP” & “MANE/S”
9. “LIQENI VII”
10. BOE “METRO DESIGN” & “RAFIN COMPANY”
11. “AURORA KONSTRUKSION”
12. “Eduart Çela”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LLAZO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 650 659,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 16380790
  Data e lidhjes se kontrates 11-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. BOE S P E K T R I dhe J O G I, per arsye:
  -Nuk ka deklaruar 1 (nje) inxhinier

  2.T XH, per arsye:
  -Nuk ka plotesuar Nipt in ne tabelen perkatese dhe nuk ka paraqitur Formular Permbledhes te Vetedeklarimit

  3.Eduart Cela, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokument tjeter perjashtuar ekstrakit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatori ekonomik “Eduart Çela”, nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LLAZO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 101 datë 18 Dhjetor 2023
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Relacion Teknik
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data