Open Procurement Albania

Supervizion punimesh Sistemim asfaltim rruga Qafa e Buallit - Martanesh

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh Sistemim asfaltim rruga Qafa e Buallit - Martanesh
Nr. Reference REF-83706-10-13-2023
Vlera / Fondi Limit 10 030 639,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 01-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues Lista e operatorëve ekonomikë të kualifikuar në përfundim të fazës së parë të procedurës:
1. “A & E ENGINEERING” sh.p.k
2. “ARENA MK”
3. “C.E.C GROUP”
4. “INFRATECH”
5. “TOWER”
6. “S&L STUDIO”

Kanë qenë pjesëmarrës në fazat e tjera të procedurës këta ofertues me vlerat përkatëse të ofruara:
1. “C.E.C GROUP” me vlere 9,840,000 Lekë pa TVSH. Dhe 256.80 pike
2. “INFRATECH” me vlere 9,228,188.Lekë pa TVSH dhe 265.20 pike
3. “TOWER” me vlere 9,048,000 Lekë pa TVSH dhe 259.20 pike
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFRATECH SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 228 188,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11073826
  Data e lidhjes se kontrates 20-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 18 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 105 datë 29 Dhjetor 2023
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data