Open Procurement Albania

Supervizion punimesh vendosja e mbikalimeve ne aksin rrugor Thumanë – Milot dhe Kukës - Morine.

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion punimesh vendosja e mbikalimeve ne aksin rrugor Thumanë – Milot dhe Kukës - Morine.
Nr. Reference REF-85340-09-11-2018
Vlera / Fondi Limit 3 672 431,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 24-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues D&C Partners
C.E.C
GEOCONSULT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • D & C PARTNERS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 560 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4272000
  Data e lidhjes se kontrates 04-12-2018
  Kohezgjatja e kontrates 10 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka te skualifikuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D & C PARTNERS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D & C PARTNERS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D & C PARTNERS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per D & C PARTNERS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.37 - Dt.17-09-2018
  Shpallja e Fituesit Nr.48 - Dt.03-12-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.17-12-2018
  Anulimi i Tenderit

  Supervizion punimesh vendosja e mbikalimeve ne aksin rrugor Thumanë – Milot dhe Kukës - Morine

  Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Objekti i Tenderit Supervizion punimesh vendosja e mbikalimeve ne aksin rrugor Thumanë – Milot dhe Kukës - Morine
  Nr. Reference REF-81082-07-28-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 672 431,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Shërbim konsulence
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-08-2018
  Data e mbajtjes se tenderit 10-08-2018
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Eshte kualifikuar vetem nje operator ne listen e shkurter . per vijimin e procedures lista e shkurtër, duhet të përmbajë të paktën 2 (dy) kandidatë.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.31 - Dt.06-08-2018
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.03-09-2018

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data