Open Procurement Albania

Supervizion Punimesh, Ndërtim rruga Kardhiq – Delvinë, Loti 7 .

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Supervizion Punimesh, Ndërtim rruga Kardhiq – Delvinë, Loti 7 .
Nr. Reference REF-24567-05-30-2019
Vlera / Fondi Limit 16 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-06-2019
Data e mbajtjes se tenderit 12-06-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues A & E ENGINEERING” & MAK Studio
GJEOKONSULT & CO
Inst ituti i Konsulences ne Ndertim “IKN” & “IMES – D
HE & SK 11
VLER - INVEST” & “INFRATECH
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A & E ENGINEERING - MAK Studio
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13,145,833.3
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 15775000
  Data e lidhjes se kontrates 27-11-2019
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E ENGINEERING viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E ENGINEERING viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E ENGINEERING viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A & E ENGINEERING viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MAK Studio viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MAK Studio viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MAK Studio viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MAK Studio viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.22 - Dt.03-06-2019
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.14-10-2019
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.16-12-2019
  Anulimi i Tenderit
  Termat e References
  Ftesë për propozim

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data