Open Procurement Albania

Open Procurement Albania - Qeverisja vendore

Tė dhėnat mė tė fundit

Ankand
Skrap hekuri te perfituara nga nxjerrja jashte perdorimit ( 3920.5 Kg )
Shitje pėr skrap hekuri tė tre mjeteve ku perfshihet Autoagregati me targė DR4017D, autofshesės SCHOERLING me targė DR7638C dhe mjeti tip Buldozier i Ndermarrjes Sherbimeve Komunale Durres
Shitje Lėndė drusore pishe dhe dru zjarri tė bute nga prerja e pishave tė vjetra dhe zėvėndesimi i tyre me dru tė tjerė dekorative. Loti 2: Dru zjarri te buta ( 0.637 m3 )
Shitje Lėndė drusore pishe dhe dru zjarri tė bute nga prerja e pishave tė vjetra dhe zėvėndesimi i tyre me dru tė tjerė dekorative. Loti 1: Lėnde punimi pishe ( 10.164 m3 )
Shtje te Mjetit te Transportit, Lloji APV, Marka DAF per kryerje te sherbimit te Pastrimit/Largimi mbeturinash
Shitje pėr skrap hekuri tė tre mjeteve ku perfshihet autoagregati me targė DR4017D, autofshesės SCHOERLING me targė DR7638C dhe mjeti tip Buldozier tė Ndėrmarrjes sė Shėrbimeve Komunale Durrės ( pesha totale 23 000 kg )
Shitja pėr skrap e dhjetė Automjeteve tė nxjerra jashtė pėrdorimit ( 30.5 ton material )
Shitja pėr skrap e Mjeteve tė transportit tė Bashkisė Poliēan, tė nxjerra jashtė pėrdorimit
Loti 3: Aktivet e dala jashtė pėrdorimit tė Ndėrmarjes sė Shėrbimeve Publike. Sendet (mjete transporti) si dhe pajisje tė tjera jane te gjitha mjete te dala jashte perdorimit. Nje pjese te mjeteve ju mungojne motorat,kane ndarje te shasise nga kabina, jane te ndryshkura nga erozioni.Gjendja fizike e sendeve eshte jate perdorimit teknik
Loti 2: Aktivet e dala jashtė pėrdorimit tė Ndėrmarjes sė Shėrbimeve Mbėshtetėse tė Arsimit dhe Ēerdhes. Sendet (mjete transporti) si dhe pajisje tė tjera jane te gjitha mjete te dala jashte perdorimit. Nje pjese te mjeteve ju mungojne motorat,kane ndarje te shasise nga kabina, jane te ndryshkura nga erozioni.Gjendja fizike e sendeve eshte jate perdorimit teknik
mė shumė
Malësi e Madhe Shkodër Tropojë Has Vau i Dejës Fushë-Arrëz Pukë Kukës Mirditë Lezhë Dibër Mat Kurbin Klos Krujë Bulqizë Tiranë Kamëz Vorë Shijak Durrës Kavajë Rrogozhinë Peqin Elbasan Librazhd Prrenjas Cërrik Belsh Lushnje Divjakë Fier Patos Roskovec Urë Vajgurore Kuçovë Gramsh Pogradec Pustec Gramsh Devoll Korçë Skrapar Poliçan Berat Mallakastër Vlorë Selenicë Memaliaj Këlcyrë Përmet Kolonjë Tepelenë Libohovë Gjirokastër Himarë Sarandë Delvinë Finiq Konispol Dropull

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data