Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 67 331 13,686,602,981 261 7,208,554,589 3,121,793,848

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil)”, 580,255,567 Njoftuar Fituesi KASTRATI & KASTRATI SHA 15.90 % Marzh Fitimi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil)”, 1,533,336,671 Njoftuar Fituesi KASTRATI & KASTRATI SHA 15.90 % Marzh Fitimi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb”, 499,120,815 Njoftuar Fituesi KASTRATI & KASTRATI SHA 17.9 % Marzh Fitimi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II "Blerje bateri pėr automjete" 10,405,536 Njoftuar Fituesi ALSTEZO 325,800 (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar) leke pa tvsh.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik "Ali Mihali" Vlore 5,264,116 Rishpallur Prokurimi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Garden e Republikes 33,469,702 Rishpallur Prokurimi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 129,325,362 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim i pastrimit te ambjentit te jashtem ne QSUT 12,995,932 Njoftuar Fituesi FUSHA 10,779,755.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Drejtorine Arsimore Rajonale Tirane 2,278,212 Njoftuar Fituesi Blerina Sadiku 193 500 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina 1,637,000 Njoftuar Fituesi Inpress 5 003.13 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje materiale kancelarie me baze letre per Garden e Republikes 1,333,200 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Drejtorine Vendore te Policise Tirane 7,499,732 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 7,219,170.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb”, 48,730,634 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial” 120,749,523 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI. “Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial” 17,899,200 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Lotin VII. “Furnizim me lėndė djegėse Naftė – F76”, 334,194,347 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje dhe shpėrndarje e uniformave dhe kėpucėve tė Policisė sė Shtetit 2,800,347,570 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 12,698,322 Njoftuar Fituesi ALBDESIGN PSP 6 698 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje pajisjesh laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave 24,546,489 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 24,470,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan 6,676,731 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,948,336.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr shėrbimin e lavanderisė dhe hotelerisė pėr pacientėt e hospitalizuar nė pavionet e Qendrės Spitalore Universitare “Nėnė Tereza" 1,117,059,801 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepuce per Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve 27,807,583 Rishpallje e Anuluar
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje Tonera 14,519,082 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 624,791.54 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I "Blerje goma pėr automjete" 38,007,940 Njoftuar Fituesi GAJD Company SHPK 2 160 400 (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar) leke pa tvsh.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Blerje veshmbathje Lidhur Kontrata ATLANTIK 3
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje materiale tė buta kirurgjie Lidhur Kontrata Blerina Sadiku
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X. ""Blerje tonera pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit" 2,977,082 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 270,749.00  leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII. "Blerje tonera pėr Ministrinė e Kulturės" 3,792,456 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 150,625 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tonera pėr Agjencinė Kombėtare tė Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore 5,743,747 Njoftuar Fituesi IT Gjergji Kompjuter 174,167.1 leke (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi) pa tvsh.

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data