Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 76 434 16,821,088,992 303 8,205,746,001 3,430,634,079

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepuce per personelin e sherbimit te urgjences mjekesore 5,491,457 Njoftuar Fituesi Blerina Sadiku 8,140 leke per njesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje kepuce per punonjesit e Sherbimit Informativ te Shtetit". 1,752,000 Njoftuar Fituesi Blerina Sadiku 7,620 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim i mirembajtjes se siperfaqeve te gjelberta, per Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza 5,774,844 Njoftuar Fituesi KAJMAKU 5,006,625.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Riparim, mirembajtjeje sistemi te ngrohje-ftohjeve ne Ministrine e Bujqesise dhe Zhvillimit Rural 3,997,847 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Riparim, mirembajtjeje sistemi te ngrohje-ftohjeve ne Qendren Spitalore Universitare Nene Tereza 17,383,344 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Riparim, mirembajtjeje sistemi te ngrohje-ftohjeve ne Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Koēo Gliozheni 4,353,159 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Drejtorine Arsimore Rajonale Tirane 2,278,212 Rishpallje me Njoftim Fituesi Edlira Sulaj 274 700 leke pa tvsh (Shumatorja e ēmimeve per njėsi e ofruar.)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Agjencine e Prokurimit Publik 802,617 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 216 500 leke pa tvsh shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepuce per Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve 27,807,583 Rishpallje me Njoftim Fituesi 9 550 leke pa TVSH shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 81,041,227 Njoftuar Fituesi ERALD 2,347,620.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per punonjesit e Sherbimit Informativ te Shtetit" 10,116,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Qendren Spitalore Xhaferr Kongoli Elbasan 81,401,951 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbimi i lavanderise dhe hotelerise ne pavionet e Spitalit Universitar Obstetrik- Gjinekologjik Koēo Gliozheni 248,838,780 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinēi Elbasan 2,002,398 Njoftuar Fituesi NIKA 1,250,899.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Agjencine e Menaxhimit te Burimeve Ujore 1,244,368 Njoftuar Fituesi "RO -AL" 38,597.00 Lekė shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje Kepuce per Garden e Republikes 12,130,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Blerina Sadiku 25,450 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V "Blerje Autoambulanca Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve " 19,916,667 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 19,800,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV "Blerje Autoburg per Drejtorine e Pergjithshme te Burgjeve " 11,581,478 Njoftuar Fituesi START CO 11,380,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje pajisjesh laboratorike, per Inspektoratin Shteteror te Mbikeqyrjes se Tregut 4,583,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi FEDOS shpk 4,300,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Njoftuar Fituesi TOTILA & RAFIN COMPANY 4,261,348.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Psikiatrik Ali Mihali Vlore 166,856,450 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. Furnizim me lende djegese per automjete, per perdorim shtepiak dhe industrial GLN (Mishele) 19,912,031 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial 105,598,723 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi pėr Spitalin Universitar tė Traumes” 4,163,734 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,869 leke shumatorja e ēmimeve pėr njėsi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik KOCO GLOZHENI" 5,000,204 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,107,700.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje Uniforma per personelin e sherbimit te urgjences mjekesore 57,900,605 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II "Blerje bateri pėr automjete" 22,543,765 Njoftuar Fituesi Alked Kopaēi 218 600 leke (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi).
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit 940,083 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 22,900 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Loti III Blerje vajra lubrifikant, alkool frenash dhe pastrues motori Lidhur Kontrata TOP-OIL 37,800 (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar) leke pa tvsh.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Akademine e Sigurise 1,793,600 Rishpallje e Anuluar

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data