Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 45 198 5,895,063,066 108 2,665,630,639 2,584,163,670

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Lubjane-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 39,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr shtimin e 42 pikave shtesė tė shėrbimit tė gjendjes civile pranė materniteteve dhe shtimin e kapaciteteve tė Rrjetit tė komunikimit online tė shėrbimit tė gjendjes civile 29,989,242 Njoftuar Fituesi ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS 29,898,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje bateri per automjete. 11,207,150 Njoftuar Fituesi Alked Kopaēi 8,280,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Shkodėr 29,612,366 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje automjeti pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit 1,187,500 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje goma pėr automjete 1,709,776 Njoftuar Fituesi RA-MI KOMPANI 900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete e transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Paris - Tirane Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 36,793.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale shtypshkrime 4,166,666 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 2,351,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. 86,582,118 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 85272764.13
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Lyerje e ambienteve tė brendshme tė Spitalit Korēė 5,352,826 Njoftuar Fituesi 2,957,600.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash” 37,212,612 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 31,767,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat. 3,335,586 Njoftuar Fituesi ALAR FOOD & SERVICE 2,738,290.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Zagreb - Tirane. Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 75,444.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar tIRANE - Bruksel -Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 165,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Berlin-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 100,675.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje e biletave te transportit ajror nderkombetar Tirane-Sofje-Tirane Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 76,939.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar Tirane - Vjene - Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 96,390.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Bruksel - Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 1,341,522.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepucė pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 26,533,333 Lidhur Kontrata DONIANNA 25,755,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Shkodėr 838,292 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut 4,510,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V “Blerje shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” 4,166,600 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,969,920.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 2,056,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Lezhė 1,250,000 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 925,762.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Rome-Tirane Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Blerje automjeti tip Fouristradė pėr Inspektoratin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”. 2,500,000 Njoftuar Fituesi ALBANIA MOTOR COMPANY 2,394,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI “Blerje automjet sedan limuzinė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 8,777,778 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 6,333,333.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror Bari-Tirane Njoftuar Fituesi GOLDEN TRAVEL 17,010.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniforma dhe elementė pėrbėrės tė tyre pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 124,120,000 Njoftuar Fituesi GJERGJEFI & "TONI OIL" & K O A N 122,030,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale pėr shėrbimin Veterinar 4,166,666 Shpallur Procedura

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data