Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 59 315 13,528,676,336 228 4,353,623,061 3,054,660,040

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore” 3,666,666 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 3,660,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje Automjete pėr SHISH” 12,261,690 Njoftuar Fituesi AUTO FRANCE - AL 11,804,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjet pėr SHISH” 3,739,379 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 3,520,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 69083.3333333333
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 84746.6666666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 176976.666666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė” 9,599,858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8,249,019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė Durrės” 1,999,910 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Shkodėr” 26,874,541 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” 69,859,848 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII “Shtypshkrime spitalore pėr spitalin Berat” 1,041,506 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 770,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Libra dhe publikime profesionalė pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit” 2,250,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Blerje uniformash, veshmbathjesh dhe elementesh tė tjera, pėrbėrėse tė tyre pėr Qendrėn Kombėtare tė Urgjencės Mjekėsore”. 38,564,448 Njoftuar Fituesi MARSI & AL 37,751,800.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I “Blerje automjet pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Metrologjisė” 3,916,667 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” 2,612,915 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX “Blerje automjete pėr SHĒBA-nė” 17,717,700 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X “Blerje automjet per transport materialesh+personash (i vogel) 4+1 vende (Kombi) pėr SHĒBA” 2,000,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje skaner bagazh, urė metal dhe detektor pėr Kolegjin e Posaēėm tė Apelimit” 7,810,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Sigurim tė detyrueshėm tė mjeteve motorrike TPL” 36,070,400 Njoftuar Fituesi  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh 35,973,732.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Sigurim kasko tė mjeteve motorike” 5,600,013 Njoftuar Fituesi  Atlantik - Shoqeri Sigurimesh 5,600,013.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 15,147,183 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje goma pėr automjete. 41,563,646 Njoftuar Fituesi GAJD Company SHPK 21,697,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje bateri per automjete. 11,207,150 Njoftuar Fituesi Alked Kopaēi 8,280,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara LOTI III Blerje vajra dhe lubrifikant. 31,382,268 Njoftuar Fituesi TOP-OIL 21,765,350.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre" 47,762,042 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" 36,353,002 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III "Blerje letėr" 20,646,765 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti 1 “Blerje dertegjent, dizinfektant dhe aromatizues”. 34,092,025 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim”. 26,898,918 Njoftuar Fituesi

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data