Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 67 331 13,686,602,981 261 7,208,554,589 3,121,793,848

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" Lidhur Kontrata InfoSoft Office 193,977.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Bruksel-Tirane. Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V “Blerje Minibus pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve” 19,899,000 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 19,333,333.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr SHĒBA-nė” 7,500,000 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 6,386,250.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim”. Lidhur Kontrata AN&RA 334,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre Lidhur Kontrata InfoSoft Office 247958.416666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" Lidhur Kontrata InfoSoft Office 155319.141666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata InfoSoft Office 834,590.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti 1 “Blerje dertegjent, dizinfektant dhe aromatizues”. Lidhur Kontrata AN&RA 898,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim”. Lidhur Kontrata AN&RA 695,850.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti 1 “Blerje dertegjent, dizinfektant dhe aromatizues”. Lidhur Kontrata AN&RA 10,910,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 403,800.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr Kolegjin e Posaēėm tė Apelimit” 2,500,000 Njoftuar Fituesi ALBANIA MOTOR COMPANY 2,128,750.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III “Blerje Fuoristradė 4x4 me kalueshmėri tė lartė pėr Gardėn e Republikės” 36,499,998 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 35,700,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV “Blerje automjete pėr Gardėn e Republikės” 6,164,001 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 5,880,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII “Blerje Fuoristradė Pick-Up pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” 9,879,740 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 9,332,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI “Blerje SUV pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore” 4,666,667 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 4,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje Fuoristradė 4x4 pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Punės dhe Shėrbimeve Shoqėrore” 3,666,666 Njoftuar Fituesi C L A S S I C 3,660,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje Automjete pėr SHISH” 12,261,690 Njoftuar Fituesi AUTO FRANCE - AL 11,804,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjet pėr SHISH” 3,739,379 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 3,520,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 69083.3333333333
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 84746.6666666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 176976.666666667
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik- Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė” 9,599,858 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė e Spitalit Rajonal Berat” 8,249,019 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė Durrės” 1,999,910 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Shkodėr” 26,874,541 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V: “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė” 69,859,848 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII “Shtypshkrime spitalore pėr spitalin Berat” 1,041,506 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 770,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II “Libra dhe publikime profesionalė pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit” 2,250,000 Shpallur Procedura

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data