Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 78 458 17,852,631,429 262 6,464,501,793 1,737,614,383

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 12,698,322 Njoftuar Fituesi ALBDESIGN PSP 6 698 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje pajisjesh laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave 24,546,489 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 24,470,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan 6,676,731 Njoftuar Fituesi FLONJA SHPK 3,948,336.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr shėrbimin e lavanderisė dhe hotelerisė pėr pacientėt e hospitalizuar nė pavionet e Qendrės Spitalore Universitare “Nėnė Tereza" 1,117,059,801 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I "Blerje goma pėr automjete" 38,007,940 Njoftuar Fituesi GAJD Company SHPK 2 160 400 (Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar) leke pa tvsh.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Blerje veshmbathje Lidhur Kontrata ATLANTIK 3
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje materiale tė buta kirurgjie Lidhur Kontrata Blerina Sadiku
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X. ""Blerje tonera pėr Kontrollin e Lartė tė Shtetit" 2,977,082 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 270,749.00  leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII. "Blerje tonera pėr Ministrinė e Kulturės" 3,792,456 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 150,625 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tonera pėr Agjencinė Kombėtare tė Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore 5,743,747 Njoftuar Fituesi IT Gjergji Kompjuter 174,167.1 leke (shumatorja e ēmimeve pėr njėsi) pa tvsh.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I. Blerje detergjent, dizifektant dhe aromatizues. Lidhur Kontrata
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti II. Blerje materialesh tė ndryshme pėr pastrim Lidhur Kontrata
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. "Blerje letėr" 4,133,083 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" 1,427,265 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I."Materiale Kancelarie me bazė letre" 2,592,766 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniforma pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 88,776,700 Njoftuar Fituesi D&E” SHPK - SUMMER CONF SRL Shumatorja e ēmimeve pėr njėsi e ofruar: 51,600 lekė .
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Blerje Kėpucė pėr Akademinė e Sigurisė 1,510,400 Njoftuar Fituesi Blerina Sadiku 1,510,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Mirembajtje e objekteve ndertimore pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale 1,433,301 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 848,900.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Blerje veshmbathje 1,391,030 Rishpallje me Njoftim Fituesi ATLANTIK 3 1,148,300.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje materiale tė buta kirurgjie 1,187,875 Rishpallje me Njoftim Fituesi Blerina Sadiku 1,073,700.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara LOTI II Blerje materiale te ndryshme pėr pastrim 2,646,651 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara LOTI I Blerje dertegjent, dizinfektant dhe aromatizues 1,320,010 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin Special Renea 35,995,400 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 29,875,420.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i pastrimit tė ambjentit tė jashtėm nė QSUT. 3,929,245 Rishpallje e Anuluar
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite 45,198,022 Njoftuar Fituesi RESULI - ER 19.00 % Marzh Fitimi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V: " Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore nė Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Mbreteresha Geraldine Tirane 9,999,999 Njoftuar Fituesi "SHPRESA" SHPK & ANADA 5,354,260.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore nė Spitalin Universitar tė Traumės Tiranė 11,666,700 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 8,998,730.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje materialesh tė ndryshme pėr pastrim 66,464,429 Njoftuar Fituesi
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII. "Blerje tonera pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale dhe institucionet e varėsisė" 21,231,216 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 955,109 leke per njesi.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. "Blerje tonera pėr Ministrinė e Financave dhe Ekonomisė dhe institucionet e varėsisė" 61,983,655 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK 1623549.17 leke per njesi

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data