Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 78 458 17,852,631,429 262 6,464,501,793 1,737,614,383

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII. Blerje automjeti pėr transport materialesh + personash (i vogel) 4+1 vende pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Qeveritare” . 1,958,333 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII “Blerje Fuoristradė pėr Shėrbimin Gjeologjik Shqiptar” . 2,612,601 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX “Blerje automjet per transport materialesh+personash (i vogel) 4+1 vende (Kombi) pėr SHĒBA” . 2,000,000 Njoftuar Fituesi PORSCHE ALBANIA SHPK 1,995,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje goma pėr automjete. 41,563,646 Njoftuar Fituesi GAJD Company SHPK 21,697,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje materialesh tė buta dhe veshmbathje" 7,828,698 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara .Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes se ushqimit (Katering) pėr Spitalin Universitar tė Traumės 134,834,264 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 133680083.68
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr Shėrbimin Gatim dhe Shpėrndarja e Ushqimit (Katering) nė pavionet e Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, Tiranė. 10,090,577 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 10050590.6
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Blerje e dy kabineteve per mbajtjen e reagenteve kimike dhe solventeve pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 940,000 Njoftuar Fituesi FEDOS shpk 796,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje bango laboratorike, kapa laboratorike pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 6,611,867 Njoftuar Fituesi FEDOS shpk 5,900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje autoambulancė modeli C” 14,544,841 Rishpallje me Njoftim Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 12,300,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata InfoSoft Office
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Fushė Krujė”. 2,083,333 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 1,840,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. “Blerje aparatura laboratorike pėr kryerje tė analizave nė laboratorin Qendror tė Kontrollit pėr Inspektoriatin Shtetėror Teknik dhe Industrial". 15,000,000 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 11,835,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Blerje pajisje laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Lushnje”. 2,488,357 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 2,430,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės. 9,465,313 Rishpallje e Anuluar
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kėpucė pėr Gardėn e Republikės 2,372,454 Rishpallje e Anuluar
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. “Blerje autoambulancė modeli A” 184,095,170 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALBANIA MOTOR COMPANY 163,642,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data