Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 76 434 16,821,088,992 303 8,205,746,001 3,430,634,079

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Blerje automjeti tip Fouristradė pėr Inspektoratin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”. 2,500,000 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 2,394,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI “Blerje automjet sedan limuzinė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 8,777,778 Lidhur Kontrata PORSCHE ALBANIA SHPK 6,333,333.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje automjet fuoristradė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 4,441,667 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 3,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjete vetura pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 49,795,821 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 43,882,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XV “Blerje automjete frigoriferike pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 37,500,000 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 30,000,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Bruksel - Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 1,341,522.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepucė pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 26,533,333 Lidhur Kontrata DONIANNA 25,755,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje automjete fuoristarda pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 36,137,507 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 29,253,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Shkodėr 838,292 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut 4,510,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V “Blerje shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” 4,166,600 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,969,920.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 2,056,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Rishpallur Prokurimi Meni SHPK 2,056,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Lezhė 1,250,000 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 925,762.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Rome-Tirane Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror Bari-Tirane Njoftuar Fituesi GOLDEN TRAVEL 17,010.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II “Blerje materiale te ndryshme per pastrim”. Lidhur Kontrata EURO MEGA 2010 285,600.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :LOTI III Blerje vajra dhe lubrifikant. Lidhur Kontrata TOP-OIL 770,700.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniforma dhe elementė pėrbėrės tė tyre pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 124,120,000 Njoftuar Fituesi GJERGJEFI & "TONI OIL" & K O A N 122,030,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I Blerje goma pėr automjete. Lidhur Kontrata GAJD Company SHPK 2,047,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale pėr shėrbimin Veterinar 4,166,666 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Blerje e aparatit GC pėr analizimin e gazeve pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Doganave. 7,336,700 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 7,200,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. “Blerje autoveture me kalueshmėri tė lartė SUV pėr Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit”. 3,000,000 Njoftuar Fituesi HYUNDAI AUTO ALBANIA 2,700,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti 1 “Blerje dertegjent, dizinfektant dhe aromatizues”. Lidhur Kontrata MURATI D 564,220.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Blerje tonerash. Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK&Interlogistic SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil), pėr Inspektoriatin Qėndror 1,416,667 Njoftuar Fituesi KASTRATI Marzhi i fitimit:16,4 %
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Botime, printime dhe materiale shtypshkrimi per Spitalin Rajonal Durrės Lidhur Kontrata KRISTALINA K-H SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. “Blerje automjeti pėr Agjencinė Kombėtare tė Turizmit” . 9,999,999 Njoftuar Fituesi MEKTRIN MOTORS 9,999,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data