Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 67 331 13,686,602,981 261 7,208,554,589 3,121,793,848

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje automjeti pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit 1,187,500 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata InfoSoft Office 1,338,840.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje goma pėr automjete 1,709,776 Njoftuar Fituesi RA-MI KOMPANI 900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 4,402,430 Rishpallje me Njoftim Fituesi 1,996,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti I. “Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash”. Lidhur Kontrata BOLT SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete e transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Paris - Tirane Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 36,793.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale shtypshkrime 4,166,666 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 2,351,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. 86,582,118 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 85272764.13
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Lyerje e ambienteve tė brendshme tė Spitalit Korēė 5,352,826 Njoftuar Fituesi ALBEL SA 2,957,600.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash” 37,212,612 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 31,767,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat. 3,335,586 Njoftuar Fituesi ALAR FOOD & SERVICE 2,738,290.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Zagreb - Tirane. Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 75,444.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar tIRANE - Bruksel -Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 165,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Shėrbim i mirėmbajtje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 1,105,080.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Berlin-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 100,675.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje e biletave te transportit ajror nderkombetar Tirane-Sofje-Tirane Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 76,939.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar Tirane - Vjene - Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 96,390.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V. “Blerje automjeti tip Fouristradė pėr Inspektoratin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut”. 2,500,000 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 2,394,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI “Blerje automjet sedan limuzinė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 8,777,778 Lidhur Kontrata PORSCHE ALBANIA SHPK 6,333,333.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XII “Blerje automjet fuoristradė pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 4,441,667 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 3,600,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIV “Blerje automjete vetura pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 49,795,821 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 43,882,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XV “Blerje automjete frigoriferike pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 37,500,000 Lidhur Kontrata HYUNDAI AUTO ALBANIA 30,000,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Bruksel - Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 1,341,522.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kepucė pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 26,533,333 Lidhur Kontrata DONIANNA 25,755,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XIII “Blerje automjete fuoristarda pėr Autoritetin Kombėtar tė Ushqimit” . 36,137,507 Lidhur Kontrata ALBANIA MOTOR COMPANY 29,253,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore Shkodėr 838,292 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Blerje kite laboratorike pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikqyrjes sė Tregut 4,510,000 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V “Blerje shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare “Nėnė Tereza” 4,166,600 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 2,969,920.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 2,056,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim lyerje ndėrtesash pėr Spitalin Rajonal Durrės 3,788,660 Rishpallur Prokurimi Meni SHPK 2,056,500.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data