Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 78 458 17,852,631,429 262 6,464,501,793 1,737,614,383

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje Tonera per Kolegjin e Posaēem te Apelimit 4,977,210 Njoftuar Fituesi MARKETING & DISTRIBUTION 4,899,240.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim i pastrimit te ambjenteve te Drejtorise se Pergjithshme te Arkivave 7,082,299 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 6107610.11
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sigurim shendeti per keshilltaret, familjaret e komisionereve dhe stafin administrativ per Komisionin e pavarur te Kualifikimit 5,500,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sigurim jete dhe shendeti per Komisioneret e Komisionit te Pavarur te Kualifikimit 4,500,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim mirembajtje objekti ndertimor, per Spitalin Universitar "Mbreteresha Geraldine" 9,999,957 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim mirembajtje objekti ndertimor, per Qendren Spitalore Universitare "Nene Tereza 111,688,382 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti XI Riparim, mirembajtjeje automjetesh per Drejtorine e Spitalit Rajonal Gjirokaster 4,083,200 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti X Riparim, mirembajtjeautomjetesh per Drejtorine Vendore te Policise Elbasan 2,832,800 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IX Riparim, mirembajtje automjetesh per Drejtorine e Spitalit Bashkiak Ihsan Cabej Lushnje 4,048,050 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VIII Riparim, mirembajtjeautomjetesh per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Sarande 4,968,474 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII Riparim, mirembajtje automjetesh per Spitalin Rajonal Vlore 6,106,200 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI Riparim, mirembajtje automjetesh per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Korēe 6,866,160 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V Riparim, mirembajtje automjetesh per Spitali Rajonal Durres 4,395,800 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV Riparim, mirembajtje automjetesh per Qendren Spitalore "Dr.Xhaferr Kongoli" Elbasan 4,529,700 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Riparim, mirembajtje automjetesh, per Drejtorine Vendore te Policise Lezhe 5,610,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Riparim, mirembajtje automjetesh per Drejtorine Vendore te Policise Gjirokaster 5,029,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I “Riparim, mirėmbajtje automjetesh pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 14,497,301 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje e ushqimit pėr tė dėnuarit nė Institucionin e Veēantė Shėndetėsor tė Burgosurve” 67,542,450 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh per mobilim zyrash - laboratori dhe zyrat e AKBPM-se 22,384,222 Njoftuar Fituesi "RO -AL" 15,218,414.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VII Furnizim me lende djegese Nafte-F76 401,033,215 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti VI Furnizim me lende djegese per automjete, per perdorim shtepiak dhe industrial GLN (Mishele) 19,912,031 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti V Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial (solar) 13,799,333 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV Furnizim me lende djegese te lengeta per perdorim termik civil dhe industrial (Gazoil < 0.1, Gazoil > 0.1, mazut) 126,758,723 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III Furnizim me lende djegese per automjete Benzine pa plumb 4,500,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil) 45,939,999 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil) 43,320,549 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi(katering) per Spitalin Rajonal Shkoder 45,014,772 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Sherbim i pastrimit te ambienteve te brendshme dhe te jashtme te Spitalit Psikiatrik Ali Mihali Vlore 76,876,341 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Spitalin Psikiatrik Ali Mihali Vlore 166,856,450 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 166,021,272.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Riparim, mirembajtjeje sistemi te ngrohje-ftohjeve per Spitalin Universitar te Traumes 1,832,000 Njoftuar Fituesi ALTEC SHPK 1,228,600.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data