Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 59 315 13,528,676,336 228 4,353,623,061 3,054,660,040

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Departamentit te Administratės Publike 2,178,315 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 1698523.20
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Shkolles Shqiptare te Administratės Publike 4,537,633 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 3,392,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina 1,637,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 12,698,322 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Tiranė 59,598,569 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 44617908.60
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Akademinė e Sigurisė 170,196,959 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 169173000.36
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė" 4,069,505 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 2,931,391.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Ankara-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 80,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Pėr Shėrbimin Gatim dhe Shpėrndarja e Ushqimit (Katering) nė pavionet e Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, Tiranė.” 9,871,216 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 9831742.2
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 139,900.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Lubjane-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 39,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Pėr shtimin e 42 pikave shtesė tė shėrbimit tė gjendjes civile pranė materniteteve dhe shtimin e kapaciteteve tė Rrjetit tė komunikimit online tė shėrbimit tė gjendjes civile 29,989,242 Njoftuar Fituesi ALBANIAN SATELLITE COMMUNICATIONS 29,898,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II Blerje bateri per automjete. 11,207,150 Njoftuar Fituesi Alked Kopaēi 8,280,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 27,060.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 295,200.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje automjeti pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė sė Shtetit 1,187,500 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata InfoSoft Office 1,338,840.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje goma pėr automjete 1,709,776 Njoftuar Fituesi RA-MI KOMPANI 900,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash 4,402,430 Rishpallje me Njoftim Fituesi 1,996,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti I. “Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash”. Lidhur Kontrata BOLT SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete e transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Paris - Tirane Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 36,793.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje tė bazės materiale shtypshkrime 4,166,666 Njoftuar Fituesi KRISTALINA K-H SHPK 2,351,000.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. 86,582,118 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 85272764.13
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Lyerje e ambienteve tė brendshme tė Spitalit Korēė 5,352,826 Njoftuar Fituesi 2,957,600.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Blerje orendish dhe pajisjesh pėr mobilim zyrash” 37,212,612 Njoftuar Fituesi BOLT SHPK 31,767,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat. 3,335,586 Njoftuar Fituesi ALAR FOOD & SERVICE 2,738,290.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar Tirane - Zagreb - Tirane. Njoftuar Fituesi KELVIN TRAVEL 75,444.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bilete transporti ajror nderkombetar me itinerar tIRANE - Bruksel -Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 165,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Berlin-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 100,675.00

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data