Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 78 458 17,852,631,429 262 6,464,501,793 1,737,614,383

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 54,300.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 120,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti III "Blerje letėr" Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 844,200.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti II "Materiale Kancelarie tė tjera zyre" 127,665 Lidhur Kontrata InfoSoft Office
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat, 64,470,878 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 63809928.37
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Mbretėresha Geraldinė 38,090,037 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 37715906.80
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Loti I - Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Mbretėresha Geraldinė Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 12606468.875
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Drejtorinė Vendore tė Policisė 18,043,256 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 17690436.75
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim mirėmbajtje ndėrtimore e objekteve nė QSUT 68,343,412 Njoftuar Fituesi R & T 41,135,098.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Sigurim kasko i mjeteve motorrike 13,795,331 Njoftuar Fituesi ANSIG 13787845.21
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Repartin Special Renea 36,018,910 Anuluar Procedura NIKA 31,705,276.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Repartin Ushtarak Nr.4030 (DMR) Kukes 8,979,183 Anuluar Procedura NIKA 8,000,092.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza. Lidhur Kontrata Sori-al SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Sigurim i detyrueshėm i mjeteve motorrike TPL 72,075,595 Njoftuar Fituesi ANSIG 72,029,990.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 744,358,551 Njoftuar Fituesi KPL sh.p.k. 743834734.19
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader : Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza. Lidhur Kontrata KPL sh.p.k.
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara "Blerje Tonera Pėr Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit 5,113,520 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Shefqet Ndroqi 167,542,596 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 165868402.63
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė 60,708,488 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 56,767,571.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III: " Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore nė Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Materiale Kancelarie me bazė letre 30,748,385 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Fier 37,273,058 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 36354700.90
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Departamentit te Administratės Publike 2,178,315 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 1698523.20
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Shkolles Shqiptare te Administratės Publike 4,537,633 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 3,392,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Tiranė 59,598,569 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 44617908.60
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Akademinė e Sigurisė 170,196,959 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 169173000.36
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė" 4,069,505 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 2,931,391.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader :Loti I "Materiale Kancelarie me bazė letre". Lidhur Kontrata INTERLOGISTIC 141,300.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Ankara-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 80,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara “Pėr Shėrbimin Gatim dhe Shpėrndarja e Ushqimit (Katering) nė pavionet e Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, Tiranė.” 9,871,216 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 9831742.2

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data