Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 45 198 5,895,063,066 108 2,665,630,639 2,584,163,670

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. "Blerje letėr 62,180,006 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. "Materiale Kancelarie tė tjera zyre 30,136,825 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Materiale Kancelarie me bazė letre 30,748,385 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje materialesh tė ndryshme pėr pastrim 66,464,429 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Blerje detergjent, dizifektant dhe aromatizues 103,263,609 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje pajisjesh laboratorike, pėr Inspektoriatin Shtetėror tė Mbikėqyrjes sė Tregut 6,300,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Blerje pajisjesh laboratorike pėr Qendrėn e Transferimit tė Teknologjive Bujqėsore, Fushė Krujė 4,650,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Furnizim me lėndė djegėse tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite 45,198,022 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite 26,786,982 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil), me afat tė marrėveshjes kuadėr 3 (tre) vite 23,949,112 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil), me afat tė marrėveshjes kuadėr 2 (dy) vite 271,043,290 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Fier 37,273,058 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 36354700.90
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Departamentit te Administratės Publike 2,178,315 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 1698523.20
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Shėrbim i pastrimit tė ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te Shkolles Shqiptare te Administratės Publike 4,537,633 Njoftuar Fituesi Pastrime Silvio 3,392,400.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Blerje dokumentacioni pėr Ministrinė e Arsimit, Sportit dhe Rinisė 4,853,449 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti IV. Blerje shtypshkrimesh pėr Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbretėresha Geraldina 1,637,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti III. Botime, printime dhe materiale shtypshkrimesh pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 12,698,322 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Blerje dokumentacioni, pėr Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Burgjeve 3,049,809 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Repartin e Ndėrhyrjes sė Shpejtė Tiranė 59,598,569 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 44617908.60
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Akademinė e Sigurisė 170,196,959 Njoftuar Fituesi Sori-al SHPK 169173000.36
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje uniforma verore pėr Policinė e Shtetit 150,013,333 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje kėpucė pėr uniformėn verore pėr Policinė e Shtetit 16,668,000 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sigurim Automjetesh 85,870,926 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi, pėr Spitalin Universitar Obstetrikė-Gjinekologjik “Mbretėresha Geraldinė" 4,069,505 Lidhur Kontrata DAJTI PARK 2007 2,931,391.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Ankara-Tirane Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 80,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Berat, 64,470,878 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Universitar Obstetrik-Gjinekologjik Mbretėresha Geraldinė 38,090,037 Shpallur Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane Njoftuar Fituesi ALBTOURS D-VAS tour 139,900.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Shėrbim i pastrimit tė ambjentit te jashtėm nė QSUT 3,929,245 Anuluar Procedura
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Blerje bileta te transportit ajror nderkombetar me itinerar Tirane-Zagreb-Tirane Anuluar Procedura

MBĖSHTETĖS
Embassy of USA

Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data