Open Procurement Albania

Material drusor.

Seller authority Local Unit Malėsi e Madhe
Auction Object Material drusor.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Shitje e materialit drusor te sekuestruar ne ekonomine pyjore Lugina e Rrjollit: 511 m 3 dru zjarri dhe 100 m 3 lende punimi e holle.
Reference No.
Initial value ALL 425,500
Procurement Method Procedure e hapur
Auction Status Anuluar ankandi
Auction announcement date in bulletin 30-04-2019
Last date of Submitted Documents 20-05-2019
Auction held date 20-05-2019
No. of Bidders
Bidders
Successful Bidder /Supplier / Provider
 • Awarded value ALL
  Bidder Announcement date
  Contract date
  Cancellation reason Autoriteti Shites, Bashkia Malesi e Madhe, ne baze te nenit 13, pika 1, Ligji nr. 9874, datė 14.2.2008“Pėr ankandin publik”, i ndryshuar, neni 13, pika 1: “Autoriteti shitės lejohet qė, nė ēdo kohė, tė anulojė ankandin, pėr arsye tė interest publik, duke respektua rparimet e barazisė dhe tė transparencės…”, njofton anulimin e ankandit me objekt “Material drusor”, te zhvilluar me date 20.05.2019.
  Auction place Bashkia Malėsi e Madhe
  Public Announcement Bulletin
  Announcement of Procurement Nr.17 - Dt.30-04-2019
  Bidder Announcement
  Signing of the Contract
  Cancellation of Procurement Nr.29 - Dt.22-07-2019

  Privacy Policy

  Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data