Open Procurement Albania

Open Procurement Albania - Local government

Last data

Auction
Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimėve mjekėsore eterovajore dhe tanifere natyrore (Gjethe Hithre, 1000 fletshi, Zhumbricė, Mjedėr, Gjethe Ferre,Mollė e Egėr, Dėllinjė e Kuqe, Dėllinjė e Zezė, Trėndafil i Egėr, Agulice, Lule Verbascum, Lule tė ndryshme, Herba tė ndryshme, Shtogu)
Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti VIII - Grumbullim Boēe Pishe, ekonomia Pyjore Prruemos Sheldi ne sasi prej 205 kv.
Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti VII - Nxjerrje rrenje Shqope; Ekonomia pyjore Rosek Drisht ne sasi prej 209 kv
Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti V - Bime MET, Ekonomite Pyjore Rosek Rrjoll,Rosek Drisht, Lugina e Kirit,sherbele dhe trumze 400 kv
Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti IV - Fruta Geshtenje, Ekonomia Pyjore Lugina e shales ne sasi prej 400.2 kv.
Vjelja dhe Grumbullimi i Frutave tė Gėshtenjės, Vjelja dhe Grumbullimi i bimeve MET, Vjelja dhe Grumbullimi i bohce te Pishes dhe nxjerrjen e rrenjeve te Shqopes: Loti II, -Fruta Geshtenje; Ekonomia Pyjore Lugina e Kirit 1562.3 kv
Vjelje dhe grumbullim I prodhimeve tė dyta eterovajore: Sitimus Capitatus (Thundra), Rigon i Malit (i butė dhe i egėr), sherebel, Caj, Trumz, Murrize , Xhirokull, Netull: 1- Ekonomia: Kote-Smokthine, EP.Cipin, Ek.Kuc-Mesaplik , Sasia: 762 Kv, Vlera: 53340 Leke; 2- Ekonomia: Shashic-Gumenice, EK.Gjorm-Vranisht, Sasia: 1200 Kv, Vlera: 84000 Leke; 3- Ekonomia: Karbunar -Beshisht, Sevaster-Peshkpi, EP.Selenice, Sasia 50 Kv, Vlera: 3500 Leke
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. (Bimet mjeksore, tanifere e eterovajore prodhimet e dyta pyjore qe do te vilen dhe grumbullohen, qe ndodhen ne Ekonomite Pyjore : Shpat-1 dhe Shpat-2 ; Gjinar-Zavaline ; Polis–Vasian ;Shpat-Shtermen ; Paper Sollak ; Gostime-Koprik ; Zaranike ; Shmil ; Lunzhe; Labinot ; Zalli i Korres ; Kushe -1 ; Kushe -2 ; Fushekuqe-Zavaline)
Shitje skrapi e grumbulluar nga entet varese te Bashkise Fier, sasia 36923 kg
Vjelje, Grumbullim dhe shitje e bimeve mjeksore, tanifere e eterovajore natyrore, Loti 5 - Ekonomia pyjore: Prrenjas, Luleshtrydhe (Gjethe) 2 kv, Mjeder (Gjethe) 30 kv, Hither (Gjethe) 19 kv, Dellinje e Zeze (Kokerr,Frut) 5 kv, Dellinje e Kuqe (Kokerr,Frut) 100 kv, Trndafil i Eger(Kokerr,Frut) 45 kv
more
Malësi e Madhe Shkodër Tropojë Has Vau i Dejës Fushë-Arrëz Pukë Kukës Mirditë Lezhë Dibër Mat Kurbin Klos Krujë Bulqizë Tiranë Kamëz Vorë Shijak Durrës Kavajë Rrogozhinë Peqin Elbasan Librazhd Prrenjas Cërrik Belsh Lushnje Divjakë Fier Patos Roskovec Urë Vajgurore Kuçovë Gramsh Pogradec Pustec Gramsh Devoll Korçë Skrapar Poliçan Berat Mallakastër Vlorë Selenicë Memaliaj Këlcyrë Përmet Kolonjë Tepelenë Libohovë Gjirokastër Himarë Sarandë Delvinë Finiq Konispol Dropull

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data